top of page
Logo_Transparent.png

Onur Makina'ya Hoşgeldiniz

1992'den beri Tekstil Makineleri & Yedek Parça Sektöründeki Öncü Firma

Onur Makina

Hakkımızda

Onur Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Onur Makina ikinci el tekstil makinası ve yedek parça sektöründe, pazarlama, ticaret ve yenilenmiş makine ve ekipman alım-satım hizmeti vermektedir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışı portföylerini aktif şekilde kullanan firmamız her türlü makine ve ekipman temininde sağlam bir altyapıya sahiptir.

Onur Makina mevcut piyasa güvenini 26 yıllık sektörel tecrübe ve müşteri memnuniyeti sayesinde kazanmıştır. Müşteri güveni firmamızın öncelikli misyonudur.

IMG_3808.JPG

Makinelerimiz

OCTIR_Cards (19).jpg

2 x OCTIR

Wool Carding Machine

Schlafhorst_BD416 (6).jpeg

5 x Schlafhorst BD416

416 rotors

Trützschler_BO-E_TO-T1 (3).jpg

1 x Trützchler Tuftomat –

TO-T1 Model Year: 2010

Bayiliklerimiz

Ong.png

New Heli, Çin’de Hangzhou’ da 20 yılı aşkın süredir filament iplik büküm ekipmanları ve makineleri üzerine üretim yapan tekstil makineleri üreticisidir. Yılda 1000 adetten fazla karma filament büküm makinesi üretme kapasitesine ulaşmışlardır.

Sektöre girdiklerinden bu yana talebi karşılamak için en iyi üretim kapasitesine ulaşmayı hedeflemiş olan firma, Çin’de 18’den fazla eyalette faaliyet göstermektedir.

Dünya çapında adını tekstil pazarına tanıtmış ve yüksek kalite – yüksek teknoloji ilkesiyle her geçen gün daha da gelişmeyi misyon edinmiş NEW HELI firması, Türkiye ve Orta Doğu’da ONUR MAKİNA ortaklığı ve aracılığı ile makine, ekipman satışı çalışmalarını yürütmektedir.

20118111329825380.jpeg
IMAGINLOGOHD.PNG

Suzhou Imagin Machinery Ltd. Şti., tekstil iplik bükümü ve katlaması konusunda uzmanlaşmış yüksek teknolojili bir ekipman ve makine üreticisidir.

2009 yılında kuruluşundan bu yana, Avrupalı kuruluşlara olan benzer yönetim sistemini paylaşmakta olup, sektörün önde gelen genel büküm sistemleri ve iplik işleme endüstrisinde kendilerine yer edinmeyi amaçlamışlardır.

ONUR MAKİNA ve IMAGIN iş birliği ile Türkiye ve Orta Doğu’daki tekstil kuruluşlarına en verimli hizmeti sağlayıp karşılıklı kazanç ortamı yaratmak en büyük gayemizdir.

a04ead_67a2deb902554a828dd1d8242ff63bfc~
agencies TK
Logo_Transparent.png
bottom of page