top of page
Logo_Transparent.png

Hakkımızda

Onur Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Onur Makina ikinci el tekstil makinası ve yedek parça sektöründe, pazarlama, ticaret ve yenilenmiş makine ve ekipman alım-satım hizmeti vermektedir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışı portföylerini aktif şekilde kullanan firmamız her türlü makine ve ekipman temininde sağlam bir altyapıya sahiptir.

Onur Makina mevcut piyasa güvenini 26 yıllık sektörel tecrübe ve müşteri memnuniyeti sayesinde kazanmıştır. Müşteri güveni firmamızın öncelikli misyonudur.

Dünyaca ünlü uzak-doğu orijinli partnerlerimizden IMAGIN ve NEW HELI gibi tekstil makineleri piyasasında çokça duyulan firmaların üretimini yaptığı makinelerin, Türkiye ve Orta Doğuya distribütörlüğünü yapmanın gururunu yaşamaktayız.

IMG_3808.JPG

Firmamızın Asya, Amerika ve Avrupa’da makine ve ekipman partnerleri; güçlü ve geniş müşteri portföyü sayesinde sektörde belirleyici rol oynamasını sağlamıştır. Bu sayede sektöre optimum fiyat & kalite garantisi verebilmektedir.

İplik üretim hatlarının önde gelen makine tedarikçileri olan NSC, Zinser, Savio, Trützschler, Marzoli, Schlafhorst, Volkmann, Murata, Lezzeni, Pafa, Giesse, SSM, RITE, Superba makinelerinin ülkemizdeki en yoğun yedek parça stok altyapısına sahip olan firmamız, bu markaların ikinci el makine satış ve pazarlamasında da sektörün önde gelen kurumsal aktörlerindendir.

bottom of page